BLOKUS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie powstała w 2013 roku, jako rozszerzenie działalności pracowni projektowej LOCUS prowadzonej przez architekta Michała Pietrzaka od 2004r.

 

Oferta firmy BLOKUS obejmuje swoim zakresem pełnobranżowe dokumentacje budynków mieszkalnych, usługowych, obiektów użyteczności publicznej.

 

W swoim dorobku mamy projekty budynków mieszkalnych wielorodzinnych na terenach objętych ochroną konserwatorską. Budynków w zabudowie plombowej w centrach miast z parkingami podziemnymi o skomlikowanych warunkach posadowienia. Budynków sportowych tj. strzelnice i kluby fitness. Projekty nowoczesnych budynków jednorodzinnych o dużych przeszkleniach, niestandardowych rozwiązaniach technicznych i instalacyjnych. 

 

Specjalizujemy się w wykonawstwie budynków jednorodzinnych nowoczesnych o prostej formie, skomplikowanym detalu i nowoczesnych systemach instalacyjnych jak i obiektów tradycyjnych. Możemy zapewnić pełną obsługę budowy, opiekę kierownika kontraktu,  nadzór kierownika budowy i autorski Architekta.

 

Na stałe współpracujemy z  Deweloperemami działającym na rynku aglomeracji warszawskiej. Wykonujemy projekty domów energooszczędnych w technologii szkieletowej  dla firmy SIMPLE HOUSE.

 

Zdobyte doświadczenie, sprawne zarządzanie procesem projektowo-inwestycyjnym pozwala nam świadczyć klientom obsługę na najwyższym poziomie - począwszy od opracowania wstępnych koncepcji i analiz po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.